Kuinka voimme olla avuksi?

  • Avainasiakaspäällikkö

    Anssi Ahonen

    Yhteystiedot
    anssi.ahonen@kesko.fi
    01053 25325
  • Avainasiakaspäällikkö

    Antti Kuittinen

    Yhteystiedot
    antti.kuittinen@kesko.fi
    0105320604
  • Myyntipäällikkö

    Antti Meriläinen

    Yhteystiedot
    antti.merilainen@kesko.fi
    01053 30244
  • Avainasiakaspäällikkö

    Emmi Kaipia

    Yhteystiedot
    emmi.kaipia@kesko.fi
    01053 27280
    Myyntialue
    Ketjuasiakkaat
  • Myyntipäällikkö

    Esa Lääperi

    Yhteystiedot
    esa.laaperi@kesko.fi
    01053 24149
    Myyntialue
    Ketjuasiakkaat
  • Avainasiakaspäällikkö

    Esa Manninen

    Yhteystiedot
    esa.manninen@kesko.fi
    01053 25473
    Myyntialue
    Jälleenmyyntiasiakkaat
  • Avainasiakaspäällikkö

    Hanna Laine

    Yhteystiedot
    hanna.laine@kesko.fi
    01053 25081
  • Avainasiakaspäällikkö

    Hannu Piili

    Yhteystiedot
    hannu.piili@kesko.fi
    01053 37668
  • Avainasiakaspäällikkö

    Heli Sortti

    Yhteystiedot
    heli.sortti@kesko.fi
    01053 30213
    Myyntialue
    Julkishallinnon asiakkaat
  • Myyntipäällikkö

    Iikka Latostenmaa

    Yhteystiedot
    iikka.latostenmaa@kesko.fi
    01053 24034
    Myyntialue
    Julkishallinnon asiakkaat
  • Avainasiakaspäällikkö

    Ilkka Turtiainen

    Yhteystiedot
    ilkka.turtiainen@kesko.fi
    0500 435 168
  • Myyntipäällikkö

    Ilmo Kerttula

    Yhteystiedot
    ilmo.kerttula@kesko.fi
    01053 25306
    Myyntialue
    Jälleenmyyntiasiakkaat
  • Avainasiakaspäällikkö

    Jani Järvinen

    Yhteystiedot
    jani.jarvinen@kesko.fi
    01053 24037
    Myyntialue
    Julkishallinnon asiakkaat
  • Myyntijohtaja

    Jerry Tiittala

    Yhteystiedot
    jerry.tiittala@kesko.fi
    050 543 3762
    Myyntialue
    Julkishallinnon asiakkaat
  • Myyntipäällikkö

    Joni Borodavkin

    Yhteystiedot
    joni.borodavkin@kesko.fi
    01053 24025
    Myyntialue
    Ketjuasiakkaat
  • Avainasiakaspäällikkö

    Joona Kalla

    Yhteystiedot
    joona.kalla@kesko.fi
    01053 24605
  • Myyntipäällikkö

    Jussi Leppänen

    Yhteystiedot
    jussi.leppanen@kesko.fi
    01053 25180
  • Myyntipäällikkö

    Jussi Nevanpää

    Yhteystiedot
    jussi.nevanpaa@kesko.fi
    01053 21710
  • Avainasiakaspäällikkö

    Lauri Häyrinen

    Yhteystiedot
    lauri.hayrinen@kesko.fi
    01053 21226
    Myyntialue
    Jälleenmyyntiasiakkaat
  • Food Solution Manager

    Maarit Mäkelä

    Yhteystiedot
    maarit.makela@kesko.fi
    01053 37401
  • Avainasiakaspäällikkö

    Mari Savolainen

    Yhteystiedot
    mari.savolainen@kesko.fi
    01053 24005
  • Avainasiakaspäällikkö

    Markku Kallinen

    Yhteystiedot
    markku.kallinen@kesko.fi
    01053 30044
  • Avainasiakaspäällikkö

    Matti Tirronen

    Yhteystiedot
    matti.tirronen@kesko.fi
    01053 24180
  • Avainasiakaspäällikkö

    Mervi Lehisto

    Yhteystiedot
    mervi.lehisto@kesko.fi
    050 573 5723
    Myyntialue
    Astiamyynti
  • Avainasiakaspäällikkö

    Mika Hakkarainen

    Yhteystiedot
    mika.hakkarainen@kesko.fi
    01053 30332
  • Avainasiakaspäällikkö

    Mika Poikolainen

    Yhteystiedot
    mika.poikolainen@kesko.fi
    01053 25490
  • Avainasiakaspäällikkö

    Mika Viholainen

    Yhteystiedot
    mika.viholainen@kesko.fi
    01053 21722
  • Myyntijohtaja

    Osmo Pyhtinen

    Yhteystiedot
    osmo.pyhtinen@kesko.fi
    01053 24150
  • Avainasiakaspäällikkö

    Outi Vuorinen

    Yhteystiedot
    outi.vuorinen@kesko.fi
    01053 25319
    Myyntialue
    Julkishallinnon asiakkaat
  • Avainasiakaspäällikkö

    Panu Valjakka

    Yhteystiedot
    panu.valjakka@kesko.fi
    01053 31302
  • Avainasiakaspäällikkö

    Patrick Wardi

    Yhteystiedot
    patrick.wardi@kesko.fi
    01053 24004
  • Myyntipäällikkö

    Petri Nietula

    Yhteystiedot
    petri.nietula@kesko.fi
    01053 24018
  • Avainasiakaspäällikkö

    Päivi Suninen

    Yhteystiedot
    paivi.suninen@kesko.fi
    01053 37406
  • Myyntipäällikkö

    Reijo Kantonen

    Yhteystiedot
    reijo.kantonen@kesko.fi
    01053 24186
    Myyntialue
    Ketjuasiakkaat
  • Myyntipäällikkö

    Satu Orttenvuori

    Yhteystiedot
    satu.orttenvuori@kesko.fi
    01053 24164
    Myyntialue
    Ketjuasiakkaat
  • Avainasiakaspäällikkö

    Seija Arhipoff

    Yhteystiedot
    seija.arhipoff@kesko.fi
    01053 24136
    Myyntialue
    Astiamyynti
  • Avainasiakaspäällikkö

    Tero Karhu

    Yhteystiedot
    tero.karhu@kesko.fi
    01053 20243
  • Avainasiakaspäällikkö

    Tommi Jaatinen

    Yhteystiedot
    tommi.jaatinen@kesko.fi
    01053 31290
  • Myyntipäällikkö

    Tommi Nuutinen

    Yhteystiedot
    tommi.nuutinen@kesko.fi
    01053 37400
  • Avainasiakaspäällikkö

    Tuomas Volmanen

    Yhteystiedot
    tuomas.volmanen@kesko.fi
    01053 24183
  • Avainasiakaspäällikkö

    Tuomo Urmas

    Yhteystiedot
    tuomo.urmas@kesko.fi
    01053 21725
  • Avainasiakaspäällikkö

    Tuula Hirvonen

    Yhteystiedot
    tuula.hirvonen@kesko.fi
    01053 24645
  • Avainasiakaspäällikkö

    Tytti Viitanen

    Yhteystiedot
    tytti.viitanen@kesko.fi
    01053 25318
  • Avainasiakaspäällikkö

    Veikko Rautio

    Yhteystiedot
    veikko.rautio@kesko.fi
    01053 30010
  • Avainasiakaspäällikkö

    Veli-Matti Lehmussaari

    Yhteystiedot
    veli-matti.lehmussaari@kesko.fi
    01053 20165
  • Avainasiakaspäällikkö

    Vesa Maalari

    Yhteystiedot
    vesa.maalari@kesko.fi
    01053 21708
  • Avainasiakaspäällikkö

    Vesa-Pekka Tuominen

    Yhteystiedot
    vesa-pekka.tuominen@kesko.fi
    01053 25525
  • Avainasiakaspäällikkö

    Ville Maunu

    Yhteystiedot
    ville.maunu@kesko.fi
    01053 25215

Otathan meihin yhteyttä

Palaute ja yhteydenottoHaluan asiakkaaksi

Haluan, että minuun otetaan yhteyttä: